Компанії майбутнього

• Дослідження, що вражає та надихає • Перший крок до бізнесу майбутнього • У ТОП-10 бізнес-книжок на Amazon Фредерік Лалу — консультант та бізнес-тренер, колишній партнер McKinsey & Company — консалтингової компанії з майже столітньою історією. Його революційна, абсолютно новаторська книжка «Компанії майбутнього» вже кілька років поспіль не полишає топ-продажів на Amazon та стала справжнім проривом у світі бізнесу майбутнього. Ця книга пропонує принципово новий погляд на становлення організацій, який допоможе перейти на наступний рівень розвитку й побудувати цілісну та конкуретноспроможну компанію. Ця книжка створювалася як посібник для управлінців, які відчули, що в звичному стилі керівництва чогось бракує, тому необхідно щось змінювати. На яких принципах побудовані компанії майбутнього? Як вони працюють щодня? Що потрібно, аби створити організацію за цією новою моделлю? Чи можна трансформувати компанії, що вже існують? На реальних прикладах — і комерційних, і неприбуткових компаній — Лалу розповідає про те, як по-новому, з увагою до людей можна організовувати роботу й досягти неймовірних результатів.

cover.png

r997.jpg

r999.jpg

r998.jpg

62240.png

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2017

ISBN 978-617-12-3024-8 (epub)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

УДК 005.330

ББК 65.29

Л20

Перекладено за виданням:

Laloux F. Reinventing organizations : A guide to creating organizations inspired by the next stage of human consciousness / Frederic Laloux. — Brussels : Nelson Parker, 2014. — 384 p.

Переклад з англійської Романа Клочка

Дизайнер обкладинки Крістіна Тєтєріна

ISBN 978-617-12-2469-8 (укр.)

ISBN 978-2-96013-350-9 (англ.)

© Frederic Laloux, 2014

© Hemiro Ltd, видання українсь­кою мовою, 2017

© Книжковий Клуб «Клуб Сімейного До

звілля», переклад і худож­нє оформлення, 2017

«Першовідкривач! Це прорив! Блискуче! Найбільш захоплива книга з проектування організацій та моделювання керівництва, яку мені будь-коли випадало читати. Довгострокові перспективи? Залучення співробітників? Новації? Елегантний, економний стиль роботи реалізує ці прагнення без особливих зусиль, у той самий час виходячи за межі традиційних прагматичних заходів і без усяких викрутасів вдихаючи в роботу серце й душу. Подібно до практики Дзен, мистецтво навчитись економніше працювати потребує дисципліни, і ця книжка показує, яку користь воно дає — вам, вашій компанії, вашим акціонерам та всьому світу».

Дженні Вейд, доктор філософії, автор «Зміни свідомості»

«Люди давно вже питали мене, що таке компанія “5-го порядку”, або “вищого ступеня”, і яка вона у плоті. Книга Фредеріка Лалу базується на багатому дослідницькому матеріалі й поки що є найближчою до відповіді на це питання. Це читання, що стимулює і надихає!»

Роберт Кіґан, професор із навчання дорослих у Гарвардському університеті й автор книжки «Більше ніж над нашими головами»

«Такі книжки, як “Компанії майбутнього”, приходять лише раз на десять років. Яскрава та широкомасштабна, вона є великою знахідкою для освіченішого століття. Те, як у ній розкривається організаційна модель майбутнього, запаморочує голову і вселяє великі надії».

Норман Вульф, автор книги «Живі організації»

«Вичерпний, дуже практичний опис сформованого бізнесового світогляду. Це все, що вам треба знати про створення нової організаційної парадигми!»

Річард Барретт, голова й засновник Центру знань Барретта

«Фредерік Лалу зробив чудову послугу діловим людям та професіоналам у всьому світі. Він розповів про краще майбутнє для компаній, описуючи в корисних деталях виняткові передові методики сьогодення».

Білл Торберт, автор книжки «Пізнання дією»

«“Бірюзова” компанія Фредеріка Лалу є аж надто близька до моделі того, що я називаю «“відомою компанією”, як я переконаний, — такою організацією, котра не лише процвітає у парадигмі колективної думки, що склалася, а й допомагає у її розгортанні».

Джон Ренеш, футуролог, засновник компанії «Творців майбутнього» та автор 14 книжок, зокрема й «Велике дорослішання»

«Мірою того як швидкість змін зростає в геометричній прогресії, старі способи організації та освіти, засновані на продуктивності й повторенні, відмирають. Фредерік Лалу — один з небагатьох лідерів менеджменту, який досліджує, що буде далі. Цим він значно відрізняється від інших».

Білл Дрейтон, засновник «Ашока: новатори для громадськості»

Читати далі