Працюй чотири години на тиждень

«Працюй 4 години на тиждень. Нова психологія успіху» — бестселер за версіями The New York Times, The Wall Street Journal та USA Today. Це абсолютно інший погляд на роботу, на поняття кар’єрного росту і «життя в офісі». Автор руйнує всі стереотипи про обов’язкову зайнятість із 9 до 17 і доводить, що робота може приносити радість, а час — реальні гроші. Тім Ферріс здолав шлях від 40 000 доларів на рік і 80 годин роботи на тиждень до 40 000 доларів на місяць і… 4 години для роботи на тиждень. Книжка змушує подивитись на своє життя по-іншому, зажадати змін і нарешті: віддавати роботі мінімум часу, отримуючи максимум результату; у декілька разів збільшити свій дохід; більше подорожувати; керувати власним бізнесом з будь-якої точки світу; відкрити для себе нову філософію життя. П’ятдесят практичних порад від дослідників та читачів, які змогли подолати власні стереотипи і створили для себе нове життя. Абсолютно нові інструменти та прийоми, які ви зможете застосувати на практиці. Якщо ви прагнете змін, хочете позбутися фінансових проблем, мрієте подорожувати й отримувати задоволення від життя — починайте читати!

cover.png

r999.jpg

r998.jpg

r997.jpg

117433.png

Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля»

2017

ISBN 978-617-12-3902-9 (epub)

Жодну з частин цього видання не можна копіювати або відтворювати в будь-якій формі без письмового дозволу видавництва

Електронна версія зроблена за виданням:

УДК 005.330

ББК 65.29

Л46

This translation published by arrangement with Harmony Books, an imprint of the Crown Publishing Group, a division of Penguin Random House LLC and with Synopsis Literary Agency.

Перекладено за виданням:

Ferriss T. The 4-Hour Workweek: Escape 9—5, Live Anywhere, and Join the New Rich / Timothy Ferriss. — New York : Crown Publishers, 2009. — 416 p.

Переклад з англійської Ірини Грипи

Дизайнер обкладинки Юлія Мазур

ISBN 978-617-12-3365-2 (укр.)

ISBN 978-0-307-46535-1 (англ.)

© Tim Ferriss, 2007, 2009

© Hemiro Ltd, видання українською мовою, 2017

© Книжковий Клуб «Клуб Сі­мей­ного Дозвілля», переклад і художнє оформлення, 2017

Відгуки на книгу «Працюй чотири години на тиждень»

На таку книгу ми чекали вже давно. Вона — маніфест мобільного способу життя, а Тім Феррісс — бездоганний вісник її ідей. На неї чекає величезний успіх.

Джек Кенфілд, співавтор серії «Курячий бульйон для душі», тираж якої склав понад сто мільйонів примірників

Дивовижна й незрівнянна. У цій книзі ви знайдете все: від порад щодо планування відпустки до ідей стосовно розвантаження свого життя. Не має значення, хто ви — людина, цілком залежна від заробітної плати, чи президент компанії, яка входить до рейтингу Fortune 500, — вона змінить ваше життя!

Філ Тоун, автор кращої за версією New York Times книги «Правило № 1»

Книга «Працюй чотири години на тиждень» пропонує нову відповідь на одвічне питання: як не звести своє життя до самої лише роботи? На тих, хто прочитає цю книгу й надихнеться, чекає світ незліченних можливостей.

Майкл Е. Ґербер, засновник та керівник компанії E-MythWorldwide, а також перший бізнес-гуру у світі

Це щось абсолютно нове. Дуже рекомендую.

Стюарт Д. Фрідман, керівник програми «Поєднання робочого й особистого життя» у Вортонській школі бізнесу Університету Пенсильванії

У свої 29 Тімоті може похвалитися більш насиченим життям, ніж Стів Джобс у свої 51.

Том Форемські, журналіст і редактор сайту SiliconValleyWatcher.com

Якщо ви прагнете стати господарем свого життя, ця книга допоможе досягти мети.

Майк Меплз, співзасновник компанії Motive Communications (вартість усіх акцій — $ 260 млн) та засновник компанії Tivoli (продана IBM за $ 750 млн)

Завдяки Тіму Ферріссу в моєму житті з’явилося більше часу для подорожей, сім’ї та написання рекламних текстів. Це надзвичайно яскрава та корисна праця.

Е. Дж. Джейкобс, відповідальний редактор журналу Esquire та автор книги «Всезнайко»

Тім — це Індіана Джонс цифрової епохи. Дослухавшись до його порад, я вирушив на підводне полювання на віддалені острови і підкорив найкращі гірськолижні траси Аргентини. Інакше кажучи: робіть те, що він рекомендує, і ви заживете як мільйонер.

Альберт Поуп, спеціаліст з деривативів банку UBS

Враження від прочитання цієї книги таке, ніби до твоєї зарплатні домалювали кілька нулів. Ідею про спосіб життя Тім виводить на новий рівень — до нього варто прислухатися!

Майкл Д. Керлін, консультант компанії McKinsey & Company, який працює з Фондом допомоги жертвам урагану «Катріна» Буша—Клінтона та з Радою з іноземних стипендій Дж. Вільяма Фулбрайта

Тепер до аутсорсингу вдаються не лише компанії з рейтингу Fortune 500. Малі та середні підприємства, а також ділові люди можуть передавати частину своєї роботи іншим, аби підвищити продуктивність своєї праці та зекономити час для важливіших справ. Прийшла пора пожинати плоди цієї революції.

Читати далі