Чудовий ранок. Як не проспати життя

Ми звикли ділити людей на дві категорії — «жайворонків» та «сов». Але Гел Елрод переконаний в іншому. За допомогою методу «Чудовий ранок» кожен зможе не лише прокидатися вдосвіта без надмірних зусиль, а й встигати значно більше, ніж міг до того. Метод уже допоміг десяткам тисяч людей у всьому світі.

101_Hal-Elrod_Chudovyi-ranok_1000.jpg

Присвячую цю книжку найважливішим людям у моєму житті – моїй родині: мамі, татові, Хейлі, моїй дружині Урсулі й нашим двом дітям – Софі та Холстену. Не можу передати словами, як сильно вас люблю.

Світлої пам’яті моєї сестри Емері Крістін Елрод

До читача

Перший крок на шляху до мети — вирішити, що ви не стоятимете на місці.

Джон Пірпонт Морган

На будь-якому етапі вашого життя — на вершині успіху або на смузі невдач і негараздів, коли ви намагаєтесь знайти вихід із непростої ситуації, — між нами є дещо спільне (можливо, є багато спільного, але про це я знаю напевно): ми прагнемо вдосконалювати своє життя і самих себе. Це не означає, що з нашим життям щось не так, просто ми народжуємося з бажанням і прагненням повсякчас зростати й удосконалюватися. Я переконаний, що цього прагне кожен із нас. Водночас варто зазначити, що більшість людей щоранку прокидаються і розуміють, що в їхньому житті майже нічого не змінилося.

Я — письменник, лектор і тренер із досягнення успіху в бізнесі та житті. Моя робота полягає в тому, щоб допомогти людям перейти на новий рівень успіху і самореалізації в усіх складових життя за найкоротші терміни. Оскільки я — відданий і старанний учень, котрий прагне сповна використовувати власний потенціал і розвиватися як особистість, можу впевнено сказати, що метод «Чудовий ранок» з цього погляду є найпрактичнішим, найрезультативнішим та найефективнішим. І він змінить будь-який (чи всі) аспект вашого життя значно швидше, ніж ви можете собі уявити.

Успішним людям метод «Чудовий ранок» допоможе докорінно змінити правила гри і перейти на поки що недосяжний наступний рівень, а також досягти особистісного і професійного успіху, набагато перевершивши попередні досягнення. В деяких випадках це означає збільшення доходу, зміцнення бізнесу, зростання обсягів продажів і прибутку, але найчастіше йдеться про нові шляхи, котрі дадуть змогу досягнути більшого успіху і балансу в тих сферах життя, якими ви, можливо, необґрунтовано нехтували. Зокрема, мова йде про можливість покращити здоров’я, стосунки з людьми, фінансовий стан та інші сфери життя, які мають для вас важливе значення.

Людям, які переживають не найкращі часи і намагаються впоратися з емоційними, фізичними, фінансовими труднощами, негараздами, пов’язаними зі стосунками з іншими людьми чи іншими невдачами, «Чудовий ранок», як уже неодноразово доведено, допоможе самотужки подолати перешкоди, які здавалися раніше нездоланними, здійснити революційний прорив і радикально змінити життєві обставини, і до того ж за неймовірно короткий час.

Хоч би чого ви прагнете — змінити якісь основні сторони, перелаштувати своє життя, щоб усі негаразди, з якими доводиться нині боротися, перетворилися лише на неприємні спогади, — ви обрали правильну книжку. Невдовзі ми вирушимо у захопливу подорож, і завдяки простому, але справді революційному процесу, ви, безперечно, зміните будь-яку сферу свого життя. І зробите це до восьмої години ранку.

Знаю, знаю, це дуже гучна заява. Однак метод «Чудовий ранок» уже допоміг (достеменно) десяткам тисяч людей у всьому світі (і мені також), і він дійсно здатен перенести вас у те місце, де ви насправді хочете опинитися. Для мене це велика честь — поділитися ним із вами, і я зробив усе, щоб перетворити цю книжку на важливу й цінну інвестицію вашого часу, енергії та уваги. Дякую за надану можливість стати частиною вашого життя. Отже, розпочинаємо нашу чудову спільну подорож.

З любов’ю і вдячністю

Гел

Читати далі